با سلام ، وقت دوستان به خیر

ابتدای صحبتم می خوام از همه دوستانی که زحمت کشیدن و ایمیل زدن اما متاسفانه به خاطر مشغله نتونستم پاسخشونو بدم عذر خواهی کنم ، امیدوارم پست امروزم پاسخ مفیدی به اکثر ایمیل ها باشه و کار دوستانو راه بندازه. طبق درخواست مکرر دوستان برای ارایه منابع بیشتر به منظور یادگیری نرم افزار لمپس و تکنیک های کاری اون ، تصمیم گرفتم یه پک آموزشی دو زبانه (فارسی و انگلیسی) آماده کنم. طبق روند وبلاگ سعی داشتم مطالب با کیفیت و منظم ارایه بشه و همچنین سعی کردم منابع کمتر در دسترس رو در اختیار دوستان بزارم که امیدوارم موفق شده باشم ( لطفا نظراتتونو مثل همیشه با من در میان بزارین).

با توجه به اینکه حجم پک 3 گیگابایت شد و نتونستم آپلودش کنم و همچنین زمان زیادی رو برای جمع آوری و طبقه بندیش صرف کردم تصمیم گرفتم این پک رو با هزینه کمی ( هزینه یک جلد کتاب ، البته امیدوارم شمام با من هم نظر باشید) تو وبلاگ قرار بدم. برای خرید این مجموعه شما به درگاه پرداخت اینترنتی شخصی من مراجعه می کنید و بعد از پرداخت ، رسید دیجیتالی و آدرس پستی تون رو برام تو فرم زیر ارسال می کنید و منم در اسرع وقت بسته رو با پست پیشتاز براتون ارسال می کنم (یادآوری می کنم که هزینه پرداختی شامل هزینه پستی هم هست).

شاید بعضی از دوستان بپرسن چرا لینک دانلود نذاشتم که به صورت آنلاین خرید و دانلود کنن؟

حقیقتا به دو دلیل این کارو نکردم ، یکیش نداشتن هاست با لینک دانلود مستقیم مثل بقیه فایل های وبلاگ بود و دومیش هم حجم بالا بسته بود که واقعا آپلود فایل ها خارج از وقت و حوصله ام بود که امیدوارم شما به بزرگی خودتون ببخشید .

لیست محتوایی پک آموزشی لمپس

لینک درگاه الکترونیکی پرداخت هزینه

لینک فرم ثبت اطلاعات پرداخت و آدرس پستی

ارادتمند شما صادق